SP OŁAWA

naglowek-cover.png
Baner nagłówkowyBaner nagłówkowyBaner nagłówkowy
Miasto Oława
Miasto i Gmina Jelcz-Laskowice
Gmina Oława
Gmina Domaniów
Temperatura powietrza
13,8°C
Temperatura odczuwalna
11,4°C
  Wilgotność powietrza
51,0%
  Ciśnienie Atmosferyczne
1 005,5hPa
         Prędkość wiatru
6,1m/s
Kierunek wiatru
W
meteo stacja
meteo
Punkty szczepień w powiecie.jpg
Kolejka KM.png
Portal mapowy.png
Przewodnik.png
Lex2.png
BZK.png
Biuro rzeczy.png
Dyzury aptek2.png
Patronat2.png
Album przyroda powiatu.png
Powiat w liczbach2 - baner.png
PCPR.png
PUP.png
PZD.png
RODO5.png
EPUAP.png
Baner1.png
ZPP2.png
baner info3.png
Dziennii.png
Funkcjonowanie administracji powiatowej w dobie koronawirusa
Piątek  /  16-10-2020  /  Ilość wyświetleń: 606

Informujemy o nowych, wchodzących w życie od przyszłego tygodnia, tymczasowych zmianach w funkcjonowaniu Starostwa Powiatowego w Oławie oraz instytucji administracji powiatowej.

Z uwagi na obecną sytuację epidemiologiczną wywołaną wirusem COVID-19 i zmienne warunki atmosferyczne, mając także na względzie troskę o zdrowie i bezpieczeństwo klientów, od poniedziałku 19 października br., aż do odwołania, w jednostkach i komórkach mających swoją siedzibę w budynku Starostwa Powiatowego w Oławie, bezpośrednia obsługa interesantów odbywać się będzie w następujący sposób:

- ruch klientów do Wydziału Komunikacji odbywać się będzie poprzez łącznik (od strony dużego parkingu i Banku Santander), w łączniku interesanci będą oczekiwać na swoją kolej obsługi, zgodnie z posiadanymi numerkami,

- wejście do Powiatowego Urzędu Pracy odbywać się będzie bocznymi drzwiami do głównego budynku starostwa, znajdującymi się od strony Banku Santander,

- do Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Oławie wejdziemy tak jak w ostatnich miesiącach, czyli bocznymi drzwiami (po schodkach) do budynku A, od strony Rynku.

Ważne - osobista wizyta w starostwie w pozostałych komórkach starostwa lub jednostek mieszczących się w jego budynku, możliwa będzie codziennie w godzinach od 8.00 do 15.00, a w piątki do godziny 13.00.

Wizyty do niewymienionych wyżej wydziałów i biur odbywać się będą głównym wejściem - od strony dworca PKS i stadionu. Interesanci będą wpuszczani do urzędu pojedynczo, zgodnie z kolejnością przyjścia i przyjmowani w specjalnie wyznaczonym do tego celu miejscu, wskazanym przez kierownika danej komórki/jednostki, po uprzednio przeprowadzonej dezynfekcji dłoni oraz dokonanym pomiarze temperatury ciała. Jeżeli temperatura ciała przekroczy 37 stopni C, interesantowi zostanie odmówiony wstęp do urzędu. Każdy klient, przed wejściem do urzędu jest zobowiązany także wypełnić ankietę epidemiologiczną.

Przypominamy, że w dalszym ciągu istnieje możliwość pozostawienia dokumentów w specjalnie oznakowanych pojemnikach, umieszczonych na zewnątrz starostwa przed wejściem, obok windy. Jeśli sprawa nie wymaga osobistej wizyty, to nadal prosimy o kontakt telefoniczny lub za pośrednictwem poczty elektronicznej. Pamiętajmy o stosowaniu maseczek ochronnych – bez nich do urzędu żaden klient nie zostanie wpuszczony.

Zdjęcie Starostwa Powiatowego w Oławie z oznaczonymi poszczególnymi wejściami do urzędu


Pdf
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ
SIĘ